دکتر محمد آذربایجانی

اعصاب ، روان و مشاوره


جدیدسال بهره وری ودرامدم

؟برای اینکه دیر فرسودگی

سال نو مبارک

سرنوشتتان در دست شما

افزایش بهره وری از خود و

من اصفهان را با انتخاب در

دکترمحمداذربایجانی کیست

اتحاد وهمکاری ما با مقام

حق اصفهان وزاینده رود جر

انتخاب ما الگوی منطقه

حق سالاری مردمی

حق متعلق به مردم ایران است در مجلس شورای اسلامی حق حاکم است حزب وگروه و جناح چپ وراست در حکومت اسلامی وسیله اند برای احقاق حق نه مسابقه بر سر قدرت وشهرت بلکه برای تحقق کلمه الله و نهادینه سازی لا اله الی الله .آگر قانونمندی و رعایت قوانین یک ارزش است و درجامعه ایران اسلامی هرکسی دیگری را به احترام قانون سفارش میکند.

به این دلیل است که جایگاه قانون را همه در جامعه پذیرشدن سیاسی مردم ایران قبول دارند ومیدانند که قانون مدیر واقعی عملکردهاست واگر متن قانونی نارسا و یا ناکارامدباشد مثل خشت کجی است که تا ثریا میرود بنای اداره جامعه را کج خواهد ساخت وآسیبهای غیر قابل پیش بینی وغیر قابل جبران آن دامن گیر مردم خواهد شد. پس دقت درانتخاب قانونگذار وتوجه به توانمندیهای وی از اهم واجبات وتکلیف شرعی است .

وکیل مردم در مجلس قانونگذاری باید توان تحلیل کلمات و معانی آنرا درمواد وتبصره ها داشته باشد نیازهای مردم را خوب بشناسد وبامهندسی جملات و اثرات مفاد قانون در اجرا آشنا باشد.

اینجانب با استفاده از همین هنر و تجربه تابحال در شوراهای عالی و مدیریتی که به عنوان نماینده مستقیم ومنتخب مردم یا روئسای انجمنها توانسته ام اشکالاتی را درمتن قانون مصوب بگیرم که گاهی به اندازه دو حرف بوده است و مثلا کلمه تا 5% عوارض شهرداریها متعلق به آموزش وپرورش است باعث شده است که تفسیر این قانون اینگونه شود که قانونگذار منظورش از صفر تا پنج درصد بوده است و همین ابهام باعث شده است که میلیاردها تومان سهم آموزش پرورش از عوارض شهرداریها پرداخت نشده ودر بازرسی کل زیرسئوال برود و نهایتا معلوم شد متن قانون باید عوض شود تا راه برای اجرای صحیح وعادلانه باز شود. درحالیکه اگر درمتن قانون این کلمه دوحرفی "تا" حذف شود ومثلا نوشته میشد پنج یا سه یا دو درصد از این عوارض سهم آموزش وپرورش است در اجرا و پیگیری قانون هیچ مشکلی پدید نمی آمد.

درقانون شرکتها و سازمانهای دولتی وخصوصی از این موارد بسیار است. این بود که اینجانب بعلت دارا بودن توان تحلیلی بالا که در اثر تشخیصهای درست پزشکی بدست آورده ام خودرا مکلف و مدیون جامعه ایران دانستم تا از آموزه ها و تجربیات علمی وسیاسی خودم که برخی را نیز از اساتید مومن ودانشمند ایرانی گرفته ام استفاده کرده در عرصه قانونگذاری از علم وتجربیاتم برای ادامه راه انقلاب اسلامی ایران و مردم مومن ومقتدر ایران سربلند خدمت رسانی نمایم. تا با رعایت حد وحدود الهی حق وحقوق مردم را از طریق طرح یا اصلاح قوانین استیفاد نمایم.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، خیابان پارس دوم ، مجتمع مریم ، واحد 46
تلفن : 32347879 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بیماری صرعیازدهم اسفندنماینده شماچطور نامزد ریاست جمهوری انگیزه های سالم سازرويكردي نو به پيشگيري ازپیشگیری ازاعتیاد و مبارزآمیزش جنسی در فقه اسلامیآیا هنوز هم کسی هست بگویدحاکمیت حقتعالی حق سالاریشیشه خطرناکترین ماده مخدصرع و دلایل صرعرواندرمانیصرع و درماناثرات شیشه و کراکسالم سازی مجلس کار یک پزشخدا ومردم اصل نظامندمجلس دوازدهممجلسمردم ایران شاد باشیدصدا وسیمای سایتمشاورهسوالات پزشکیمراحل رسیدن به خواسته ها ایمان ، نیرویی که کوه هاررای شما ملت به من امانتی افرادموفق چه ویزگی های ماسلام :حوزه - دانشگاهاز وابستگی به وارستگیاآیا میدانید من کاندید ممقالات انگلیسیپیامهای کاربرانمطالب و مقالاتراههائی برای تصمیمگیری دزوجهای خوشبختراه حل آسيبهای اجتماعی اکی دیر میشه ؟وضعیت اعتیاد در ایرانخانواده و اعتیادهیچ وقت هیچ چیزوهیچ کس راتنها مرجع مجاز برای صدور رويكردي نو به پيشگيري ازسایتهای دیگرعوامل خطر در ابتلای اعتياعتیاد از دیدگاههای متفاصفحه اصلیاعتیادآیا جدائی همیشه بهترین رمنافع درمان اعتیاد با متاختلال جنسی در مرداناعتیاد و مشروبات الکلی