دکتر محمد آذربایجانی

اعصاب ، روان و مشاوره


جدیدسال بهره وری ودرامدم

؟برای اینکه دیر فرسودگی

سال نو مبارک

خودتان فرمانده و سکاندار

افزایش بهره وری از خود و

درمانگاه نوروفیدبک در مر

من اصفهان را با انتخاب در

دکتر آذربایجانی کیست ؟

اتحاد وهمکاری ما با مقام

حق اصفهان وزاینده رود جر

حق سالاری مردمی

حق متعلق به مردم ایران است در مجلس شورای اسلامی حق حاکم است حزب وگروه و جناح چپ وراست در حکومت اسلامی وسیله اند برای احقاق حق نه مسابقه بر سر قدرت وشهرت بلکه برای تحقق کلمه الله و نهادینه سازی لا اله الی الله .آگر قانونمندی و رعایت قوانین یک ارزش است و درجامعه ایران اسلامی هرکسی دیگری را به احترام قانون سفارش میکند.

به این دلیل است که جایگاه قانون را همه در جامعه پذیرشدن سیاسی مردم ایران قبول دارند ومیدانند که قانون مدیر واقعی عملکردهاست واگر متن قانونی نارسا و یا ناکارامدباشد مثل خشت کجی است که تا ثریا میرود بنای اداره جامعه را کج خواهد ساخت وآسیبهای غیر قابل پیش بینی وغیر قابل جبران آن دامن گیر مردم خواهد شد. پس دقت درانتخاب قانونگذار وتوجه به توانمندیهای وی از اهم واجبات وتکلیف شرعی است .

وکیل مردم در مجلس قانونگذاری باید توان تحلیل کلمات و معانی آنرا درمواد وتبصره ها داشته باشد نیازهای مردم را خوب بشناسد وبامهندسی جملات و اثرات مفاد قانون در اجرا آشنا باشد.

اینجانب با استفاده از همین هنر و تجربه تابحال در شوراهای عالی و مدیریتی که به عنوان نماینده مستقیم ومنتخب مردم یا روئسای انجمنها توانسته ام اشکالاتی را درمتن قانون مصوب بگیرم که گاهی به اندازه دو حرف بوده است و مثلا کلمه تا 5% عوارض شهرداریها متعلق به آموزش وپرورش است باعث شده است که تفسیر این قانون اینگونه شود که قانونگذار منظورش از صفر تا پنج درصد بوده است و همین ابهام باعث شده است که میلیاردها تومان سهم آموزش پرورش از عوارض شهرداریها پرداخت نشده ودر بازرسی کل زیرسئوال برود و نهایتا معلوم شد متن قانون باید عوض شود تا راه برای اجرای صحیح وعادلانه باز شود. درحالیکه اگر درمتن قانون این کلمه دوحرفی "تا" حذف شود ومثلا نوشته میشد پنج یا سه یا دو درصد از این عوارض سهم آموزش وپرورش است در اجرا و پیگیری قانون هیچ مشکلی پدید نمی آمد.

درقانون شرکتها و سازمانهای دولتی وخصوصی از این موارد بسیار است. این بود که اینجانب بعلت دارا بودن توان تحلیلی بالا که در اثر تشخیصهای درست پزشکی بدست آورده ام خودرا مکلف و مدیون جامعه ایران دانستم تا از آموزه ها و تجربیات علمی وسیاسی خودم که برخی را نیز از اساتید مومن ودانشمند ایرانی گرفته ام استفاده کرده در عرصه قانونگذاری از علم وتجربیاتم برای ادامه راه انقلاب اسلامی ایران و مردم مومن ومقتدر ایران سربلند خدمت رسانی نمایم. تا با رعایت حد وحدود الهی حق وحقوق مردم را از طریق طرح یا اصلاح قوانین استیفاد نمایم.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، خیابان پارس دوم ، مجتمع مریم ، واحد 46
تلفن : 32347879 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
وضعیت اعتیاد در ایرانرويكردي نو به پيشگيري ازمطالب و مقالاتسایتهای دیگرکی دیر میشه ؟رويكردي نو به پيشگيري ازوالدين زن اينده ام وماماصدا وسیمای سایتپیشگیری ازاعتیاد و مبارزراه حل آسيبهای اجتماعی ااقدامات خانواده در پرورشآمیزش جنسی در فقه اسلامیراههائی برای تصمیمگیری داسلام :حوزه - دانشگاهآیا هنوز هم کسی هست بگویدزوجهای خوشبختاعتیادآیا جدائی همیشه بهترین رسالم سازی مجلس کار یک پزشبیش فعالی وکم دقتی کودکاافرادموفق چه ویزگی های مشناخت صرعبیش فعالی وکم دقتی کودکامنافع درمان اعتیاد با متایمان ، نیرویی که کوه هارشیشه خطرناکترین ماده مخدخود ارضائیمراحل رسیدن به خواسته ها اثرات شیشه و کراکصرع و دلایل صرعخود ارضائیمشاورهاختلال جنسی در مردانصرع و درمانروابط زن وشوهرنوروفیبک 2اعتیاد و مشروبات الکلیصرع در زنانرای شما ملت به من امانتی نوروفیدبکاعتیاد از دیدگاههای متفاعوامل خطر در ابتلای اعتيسمزدایی از متادوننوروفیدبک - قسمت اولبیماری صرعمقالات انگلیس نوروفیدبکصوت رایگان موثرنوروفیدبک3تنها مرجع مجاز برای صدور مقالات انگلیسیصفحه اصلیچطور نامزد ریاست جمهوری خود ارضائیمجلسسوالات پزشکیهیچ وقت هیچ چیزوهیچ کس راخانواده و اعتیادمردم ایران شاد باشیدپیامهای کاربران