دکتر محمد آذربایجانی

اعصاب ، روان و مشاوره


جدیدسال بهره وری ودرامدم

؟برای اینکه دیر فرسودگی

سال نو مبارک

سرنوشتتان در دست شما

افزایش بهره وری از خود و

من اصفهان را با انتخاب در

دکترمحمداذربایجانی کیست

اتحاد وهمکاری ما با مقام

حق اصفهان وزاینده رود جر

انتخاب ما الگوی منطقه

سخنی بامردم

این حق من است که در باره روش ومنش وکالتم در مجلس با شما موکلین خودم سخن بگویم .تا هم من راحت تر خدمتتان باشم و هم شما به نیازها خواسته ها وآرزوهای خودتان برسید. اگر من آرزوها - خواسته ها و نیازهای شمارا بدانم (که نگفته اکثرا میدانم) برای تحقق آنها تلاش کرده و میکنم چون نیت کرده ومصمم هستم در خدمت مردم و انقلاب و رهبری دور اندیش آن(حضرت آیت الله خامنه ای) تا آخر درمجلس یا در جامعه رای دادگان خود بمانم.

میدانم اگر مردم بیشتری مرا دیده یا سخنان و خدمات مرا حس کرده باشند با رای خودشان مرا وکیل قانونگذار ایران اسلامی خویش خواهند ساخت. اما نتیجه به فرموده امام مهم نیست تلاش و نیت مهم است پیروزی وعزت دست حق تعالی است. من فقط برای انجام دین وتکلیف الهی خویش به صحنه آمده ام وبیاری خدا تا آخر هم خواهم ماند.

این مردم انقلابی و ایثارگر ایران اسلامی حق بهترینهارا دارند و گرچه مدعی بهترین نیستم اما بهترین وحداکثر تلاشم را میکنم تا بهترین خدمات را در حوضه قانونگذاری به ایران واسلام عزیز بنمایم. و اگر در طول خدمتم به این مردم متوجه شوم بهتر از من کسی هست گوی ومیدان را برای او مهیا میسازم وخود نیز حمایتش میکنم. چون وقت نیست که برای سمت ومنزلت دنیای فانی با یکدیگر رقابت کنیم .

من وشما با هم ما میشویم برای خدمت به انسانیت و اسلام ومسلمین تا برای قرب الی الله با هم رقابت کنیم تا خداوند تبارک وتعالی را از خود خشنودتر نمائیم. بیائید خار چشم دشمنان ایران اسلامی باشیم و مرهم دردها وزخمهای دوستان اسلام وایرانی .بیائید با حمایت و مشارکت با یکدیگر همیاری و مساعی کنیم تا به جهانیان ثابت کنیم بدون آمریکائی شدن هم میتوان هویت خود را با تلاش وایمان بخداوند تبارک وتعالی حفظ وارتقاء دهیم. روی پای خود بایستیم تا عدالت را برای همه بشریت محقق کنیم و خط قرمز بطلان روی خودکامگی های غرب وشرق بکشیم.

و ما توانسته ایم قریب سی سال این کار را بکنیم و بیاری اتحاد ملی وانسجام اسلامی تا ابد این جمهوری اسلامی را پناهگاه مستضعفین و محل تحقق آرزوها - خواسته ها و نیازهای امت اسلامی و انسانهای آزاد اندیش جهان خواهیم ساخت. خدایا همجون قولی که داده ای بما کمک کن تا زمینه ظهور آقا وصاحب اصلی این انقلاب حضرت مهدی(عج) موعود را تا زنده ایم فراهم نمائیم.

وبمن مرحمت الطاف همیشگی ات را مستدام بدار. خدایا ایران مردم بسیار خوبی دارد. ایرانیان مظهر شرف وتمدنهای امروز جهان بوده وهستند پس بمن کمک کن تا در هر سمت ومقامی یاد ترا وقرب ترا الویت داشته برای سربلندی این مردم ایران امروز قوانینی را طرح کنم تا بااجرای آنها حقوق پیدا ونا پیدای ایران وایرانی محقق شود. تا حق حاکم شود ومردم درپناه حق آسایش وسلامتی وموفقیت وشادی خودرا تجربه کنند. بمن کمک نما تا کاری کنم ترا ازدست خویش راضی بلکه خوشحال نمایم ومردم را خدمتی کنم تا به انتظاراتشان از جمهوری اسلامی برسند و به امید رعایت حدوحدودی که من بعنوان قانونگذار ایران برایشان درمجلس تصویب میکنم همه به حق وحقوقشان برسند. انشاءالله


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، خیابان پارس دوم ، مجتمع مریم ، واحد 46
تلفن : 32347879 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
اثرات شیشه و کراکبیماری صرعیازدهم اسفندنماینده شماچطور نامزد ریاست جمهوری انگیزه های سالم سازرويكردي نو به پيشگيري ازپیشگیری ازاعتیاد و مبارزآمیزش جنسی در فقه اسلامیحاکمیت حقتعالی حق سالاریآیا هنوز هم کسی هست بگویدشیشه خطرناکترین ماده مخدصرع و دلایل صرعرواندرمانیصرع و درمانسالم سازی مجلس کار یک پزشخدا ومردم اصل نظامندمجلس دوازدهممجلسمردم ایران شاد باشیدصدا وسیمای سایتسوالات پزشکیمشاورهمراحل رسیدن به خواسته ها ایمان ، نیرویی که کوه هاررای شما ملت به من امانتی افرادموفق چه ویزگی های ماسلام :حوزه - دانشگاهاز وابستگی به وارستگیاآیا میدانید من کاندید ممقالات انگلیسیپیامهای کاربرانمطالب و مقالاتراههائی برای تصمیمگیری دزوجهای خوشبختراه حل آسيبهای اجتماعی اکی دیر میشه ؟وضعیت اعتیاد در ایرانخانواده و اعتیادهیچ وقت هیچ چیزوهیچ کس راتنها مرجع مجاز برای صدور رويكردي نو به پيشگيري ازسایتهای دیگرعوامل خطر در ابتلای اعتياعتیاد از دیدگاههای متفاصفحه اصلیاعتیادآیا جدائی همیشه بهترین رمنافع درمان اعتیاد با متاختلال جنسی در مرداناعتیاد و مشروبات الکلی